Rychlý kontakt

Dotazník – logo a vizuální identita města Frýdlant nad Ostravicí

Milí rodiče dětí, zaměstnanci naší mateřské školy, dovolujeme si prostřednictvím této aktuality sdílet s Vámi aktivitu Města Frýdlant nad Ostravicí. Níže najde text z webových stránek www.frydlantno.cz, a odkaz na formulář dotazníku.

Milí občasné, město Frýdlant nad Ostravicí bude mít brzy nové logo a rádi bychom, aby co nejlépe korespondovalo s prostředím, ve kterém se nachází a také s lidmi, které město tvoří a v něm žijí.
🤝Pomozte nám prostřednictvím dotazníku vyjádřit svůj názor, jak naše město vnímáte.
👆Vyplnit dotazník můžete do 31. 5. 2024.
Velmi děkujeme za zapojení, neboť Váš názor nás zajímá.

Zde formulář: https://forms.gle/pHPrZBUuxm6FsvCv7

Provozní doba

MŠ Janáčkova

Pondělí – pátek: 06:00 – 16:30
Víkendy a svátky: ZAVŘENO

MŠ Smetanova
MŠ Lubno
MŠ Nová Ves

Pondělí – pátek: 06:30 – 16:00
Víkendy a svátky: ZAVŘENO

 

Pro rodiče

Mateřská škola Janáčkova má vlastní školní kuchyň, kde připravují paní kuchařky pro děti: přesnídávku, oběd, odpolední svačinu. Během dne je ve třídě i při pobytu na školní zahradě zajištěn pitný režim. Více…
Kroužky pro děti z mateřské školy organizované externími lektory jsou ve školním roce 2021/2022 přesměrovány do prostor Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí. Jedná se o výuku angličtiny, šachů, tanečky – Antonio. Více…

Pokud vypravíte svého potomka letos poprvé do školky, možná už přemýšlíte, co všechno bude potřeba koupit a nachystat. My vám poradíme. Více…

Možná si kladete otázku, co všechno Vaše dítě musí zvládnout, aby mohlo na podzim v naprostém klidu nastoupit do školy. Více…

Začátek docházky do mateřské školy je pro dítě velkou změnou a přináší spoustu pocitů a zážitků, se kterými se musí vyrovnat. Některé děti snášejí adaptaci na nové prostředí s problémy, každé ráno pláčou a nechtějí se rozloučit s maminkou nebo tatínkem. Více…