Rychlý kontakt

Elektronický předzápis 2024/2025

Zápisy k předškolnímu vzdělávání se konají dle § 34 školského zákona, dne 7. května 2024. Již v dubnu však můžete využít elektronického předzápisu na školní rok 2024/2025. Elektronický předzápis se koná od 1. do 30. dubna 2024. Vice informací najdete na kartě Zápis do MŠ, v záložce Informace k zápisu. 

V případě Vašeho zájmu o více mateřských škol, podávejte prosím pouze jednu přihlášku. Děkujeme.

Na Vaše žádosti podané formou elektronického předzápisu se velmi těšíme. Následně se těšíme na setkání v květnu.

Vedení a kolektiv Mateřské školy Frýdlant nad Ostravicí, ul. Janáčkova 1444, příspěvková organizace

Elektronický předzápis pro školní rok 2024/2025 – plakát

 

Provozní doba

MŠ Janáčkova

Pondělí – pátek: 06:00 – 16:30
Víkendy a svátky: ZAVŘENO

MŠ Smetanova
MŠ Lubno
MŠ Nová Ves

Pondělí – pátek: 06:30 – 16:00
Víkendy a svátky: ZAVŘENO

 

Pro rodiče

Mateřská škola Janáčkova má vlastní školní kuchyň, kde připravují paní kuchařky pro děti: přesnídávku, oběd, odpolední svačinu. Během dne je ve třídě i při pobytu na školní zahradě zajištěn pitný režim. Více…
Kroužky pro děti z mateřské školy organizované externími lektory jsou ve školním roce 2021/2022 přesměrovány do prostor Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí. Jedná se o výuku angličtiny, šachů, tanečky – Antonio. Více…

Pokud vypravíte svého potomka letos poprvé do školky, možná už přemýšlíte, co všechno bude potřeba koupit a nachystat. My vám poradíme. Více…

Možná si kladete otázku, co všechno Vaše dítě musí zvládnout, aby mohlo na podzim v naprostém klidu nastoupit do školy. Více…

Začátek docházky do mateřské školy je pro dítě velkou změnou a přináší spoustu pocitů a zážitků, se kterými se musí vyrovnat. Některé děti snášejí adaptaci na nové prostředí s problémy, každé ráno pláčou a nechtějí se rozloučit s maminkou nebo tatínkem. Více…