Warning: Undefined array key "path" in /data/a/b/abafe0d6-d341-487d-ba3b-b9e967ea81ec/msjanackova.cz/web/wp-content/plugins/wpforms/wpforms.php on line 43
Přejeme krásné prázdniny |

Rychlý kontakt

Přejeme krásné prázdniny

Přejeme dětem i rodičům krásné prosluněné prázdniny plné zážitků, zábavy a dobrodružství. Rodičům děkujeme za podporu, vstřícnost, pomoc a spolupráci s naší mateřskou školou. Budoucím školákům přejeme úspěchy v základní škole. Na ostatní děti se těšíme opět v září!

                                                                                                                                                                                                       Kolektiv mateřské školy

Provozní doba

MŠ Janáčkova

Pondělí – pátek: 06:00 – 16:30
Víkendy a svátky: ZAVŘENO

MŠ Smetanova
MŠ Lubno
MŠ Nová Ves

Pondělí – pátek: 06:30 – 16:00
Víkendy a svátky: ZAVŘENO

 

Pro rodiče

Mateřská škola Janáčkova má vlastní školní kuchyň, kde připravují paní kuchařky pro děti: přesnídávku, oběd, odpolední svačinu. Během dne je ve třídě i při pobytu na školní zahradě zajištěn pitný režim. Více…
Kroužky pro děti z mateřské školy organizované externími lektory jsou ve školním roce 2021/2022 přesměrovány do prostor Kulturního centra Frýdlant nad Ostravicí. Jedná se o výuku angličtiny, šachů, tanečky – Antonio. Více…

Pokud vypravíte svého potomka letos poprvé do školky, možná už přemýšlíte, co všechno bude potřeba koupit a nachystat. My vám poradíme. Více…

Možná si kladete otázku, co všechno Vaše dítě musí zvládnout, aby mohlo na podzim v naprostém klidu nastoupit do školy. Více…

Začátek docházky do mateřské školy je pro dítě velkou změnou a přináší spoustu pocitů a zážitků, se kterými se musí vyrovnat. Některé děti snášejí adaptaci na nové prostředí s problémy, každé ráno pláčou a nechtějí se rozloučit s maminkou nebo tatínkem. Více…